PRZEMYSŁAW RUDŹ

Urodzony 21.03.1976 w Elblągu. Człowiek renesansu, interesujący się absolutnie wszystkim, a zwłaszcza muzyką (rock progresywny, jazz, muzyka klasyczna i elektronika przełomu lat 70 i 80-tych), naukami ścisłymi, archeologią, paleontologią, historią starożytności i czasów nowożytnych, polityką (myśl konserwatywno-liberalna), technologiami audiowizualnymi. Kompozytor i wykonawca muzyki elektronicznej. W swojej twórczości nawiązuje do dokonań słynnej szkoły berlińskiej (m.in. Tangerine Dream, Klaus Schulze, AirSculpture, Arcane i wielu innych), wzbogacając ją elementami harmonii rocka progresywnego. Od początku działalności artystycznej związany z wytwórnią Generator.pl, dla której zrealizował tryptyk Summa Technologiae / Cosmological Tales / Self-replicating Intelligent Spawn i kolejne płyty autorskie. Popularyzator nauk ścisłych, autor książek i przewodników. Popularyzację astronomii realizuje poprzez działalność wydawniczo-literacką, wykłady i prelekcje, pokazy nieba oraz uczestnictwo w zlotach astronomicznych na terenie całego kraju. Ukończył wydział Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego. Z wykształcenia jest geografem klimatologiem. Na co dzień mieszka i pracuje w Gdańsku. Prywatnie wielki amator złocistego trunku.

Przemyslaw RudzŁukasz Obłażewicz

Grafik, ilustrator, student ASP w Gdańsku oraz entuzjasta piwa i fantastyki. Jego zadaniem było zilustrowanie postaci zamieszkujących Chmielogród.

Lukasz Oblazewicz>

WOJTEK PIASECKI

Piwowar Browaru Piwna, laureat Konkursu Piw Rzemieślniczych w Źywcu, piwo to dla niego to nie tylko napój gaszący pragnienie, ale przede wszystkim bogaty świat smaków i aromatów oraz idealne dopełnienie biesiad ze znajomymi. Dla tego projektu Wojtek zgodził się złamać swoją niepisaną zasadę – nieużywania „amerykańskich chmieli „

Wojciech PiaseckiWOJTEK SZLOSOWSKI

Wieloletni manager gdańskiej Degustatorni, pomysłodawca , organizator i koordynator wspólnego projektu Chmielogród, bez którego świat ten nie mógł by powstać . Na co dzień zajmuje się prowadzenie Degustatorni i rozwijanie oraz propagowanie kultury piwnej poprzez organizację różnych piwnych wydarzeń. Jest pomysłodawca i organizatorem m.in. taki wydarzeń jak Chmielaton czy PiwoWAR Battle.

Wojciech SzlosowskiFacebookGoogle+Email

 

 

 

 

JustHostel tanie noclegi Gdask tumaczenia szwedzki, norweski, duski