IDEA

Witamy w Chmielogrodzie!


P
rojekt Chmielogród to szeroka kooperacja ludzi i miejsc, zawiązana, by stworzyć świat pełen niesamowitych postaci i niezwykłych historii, a co najważniejsze, dobrym piwem płynący. Przenosimy Gdańsk do krainy elfów, orków i innych baśniowych stworzeń! W krainie tej jej mieszkańcy oraz wszyscy uczestnicy wspólnej zabawy, którzy do nich dołączą, co miesiąc wezmą udział w piwnej premierze. Pojawi się na niej za każdym razem inny bohater piwnej opowieści, tworzonej specjalnie na tę okazję.
Brzmi tajemniczo? Zapowiada się interesująco? Tak właśnie będzie. Nikt z nas nie wie, jak ta historia się potoczy, ani jaki będzie jej finał. Na przemian będziecie poznawali przedstawicieli sił dobra i złych mocy Chmielogrodu. Ich historie będą się przeplatać, ale spotkacie ich w dwóch różnych miejscach – raz w Browarze Piwna, raz w Degustatorni.
Aby stworzyć taki projekt, miejsce to jednak nie wszystko. Potrzebni są ludzi. A więc, kto za tym stoi? Wojciech Szlosowski – manager Degustatorni Gdańsk – to pomysłodawca, organizator i koordynator projektu. Bez niego Chmielogród w ogóle by nie powstał. Ola i Tomek – właściciele Browaru Piwna – bo ktoś musi przecież zapłacić za ten szalony pomysł. Wojciech Piasecki – piwowar Browaru Piwna, notoryczny zdobywca „ blach” na birofiliach w Żywcu¬ – na potrzeby projektu zgodził się złamać swoją żelazną zasadę nieużywania amerykańskich chmieli. Przemysław Rudź – człowiek orkiestra i współczesny człowiek renesansu, astronom, muzyk i pisarz – stworzy i opisze świat Chmielogrodu. Łukasz Obłażewicz – nad wyraz uzdolniony artysta-grafik – ożywi i zwizualizuje każdego z bohaterów Chmielogrodowej sagi. Paweł Trella – pan i władca obrazu ruchomego – nakręci film z każdej premiery. Najważniejszymi postaciami w tym projekcie będziecie jednak Wy. Każdy, kto przyjdzie na premierę nowego piwa, będzie miał wpływ na to, jak potoczą się losy bohaterów tej piwnej historii.
Nasłuchujcie dalszych wieści! Szczegóły – już wkrótce.
Zapraszamy na naszego fanpaga https://www.facebook.com/chmielogrod
Obsługa medialno-blogerska projektu Browarnik Tomek i Małe Piwko Blog
FacebookGoogle+Email

 

 

 

 

JustHostel tanie noclegi Gdask tumaczenia szwedzki, norweski, duski